Shijiazhuang Ningbo Płótno I Tarpaulin Textile Co, Ltd.

E-mail: chinacanvas@hbnbfp.com

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Shijiazhuang Ningbo Canvas And Tarpaulin Textile Co., Ltd Wycieczka po fabryce

dobra jakość Namioty na świeżym powietrzu na sprzedaż
dobra jakość Namioty na świeżym powietrzu na sprzedaż
Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna
  Nasza firma ma ponad 25 lat produkcji i eksportu doświadczenie. Nasze produkty zostały wywiezione do większości krajów świata, takich jak Rosja, Ameryka, Australia, Filipiny, Indonezja, Afryka Południowa i tak dalej. Dzięki bogatemu doświadczeniu eksportowemu oferujemy naszym klientom popularny rodzaj płótna, a także dostosować sprzęt do wymagań klienta.

  Posiadamy niezależne działy ds. Kontroli jakości zarówno w firmie, jak i fabrykach, które ściśle kontrolują jakość każdego procesu, aby nasze linie produkcyjne osiągnęły krajowe standardy chińskie, a nawet normy międzynarodowe.

 • OEM / ODM
  W ostatnich latach z naszym rozwojem coraz bardziej inwestujemy w technologie, wprowadzamy zaawansowane urządzenia, stale podnosząc model zarządzania biznesem i tworząc poczucie humanizmu w naszej kulturze korporacyjnej. To sprawia, że ​​nasza firma znajduje się w czołówce przemysłu tekstylnego. Zmierzamy do posiadania zaawansowanych technik produkcji i doskonałych środków inspekcji, usprawnienia trybu zarządzania i kształcenia pracowników, którzy mają wysoki poziom jakości i wysoki poziom techniczny

 • R
  Obecnie nasza firma stworzyła komplet doskonałego systemu kontroli jakości. Skupiamy się na rozwoju rynku i zastrzykumy fundusze na utworzenie ośrodka badawczo-rozwojowego. Możemy produkować różne produkty zgodnie z wymaganiami klientów. Jednocześnie zapewniamy jakość i czas dostawy, co pomaga nam uzyskać lepszą reputację na całym świecie.

Szczegóły kontaktu
Shijiazhuang Ningbo Canvas And Tarpaulin Textile Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Jack Fan

Tel: 86-311-86985270

Faks: 86-311-86985270

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)