Dom

Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD Wycieczka po fabryce

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna

  Our company has more than 25 years producing and exporting experience. Nasza firma ma ponad 25 lat doświadczenia w produkcji i eksporcie. Our products have been exported to most countries of the world, like Russia, America, Australia, philippne, indonesia, south africa and so on. Nasze produkty zostały wywiezione do większości krajów świata, takich jak Rosja, Ameryka, Australia, Filipiny, Indonezja, Afryka Południowa i tak dalej. Because of rich exporting experience,we can provide popular canvas type to our clients, and also can customize equipment based on our client's detailed requirement. Ze względu na bogate doświadczenie eksportowe możemy zapewnić naszym klientom popularny rodzaj płótna, a także dostosować sprzęt w oparciu o szczegółowe wymagania naszego klienta.

   

  Posiadamy niezależne działy kontroli jakości zarówno w firmie, jak i w fabrykach, które ściśle kontrolują jakość każdego procesu, aby umożliwić naszym liniom produkcyjnym osiągnięcie chińskich norm krajowych, nawet międzynarodowych.

   

   

  Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD

 • OEM / ODM
  W ostatnich latach z naszym rozwojem coraz bardziej inwestujemy w technologie, wprowadzamy zaawansowane urządzenia, stale podnosząc model zarządzania biznesem i tworząc poczucie humanizmu w naszej kulturze korporacyjnej. To sprawia, że ​​nasza firma znajduje się w czołówce przemysłu tekstylnego. Zmierzamy do posiadania zaawansowanych technik produkcji i doskonałych środków inspekcji, usprawnienia trybu zarządzania i kształcenia pracowników, którzy mają wysoki poziom jakości i wysoki poziom techniczny

 • R & D
  Obecnie nasza firma stworzyła komplet doskonałego systemu kontroli jakości. Skupiamy się na rozwoju rynku i zastrzykumy fundusze na utworzenie ośrodka badawczo-rozwojowego. Możemy produkować różne produkty zgodnie z wymaganiami klientów. Jednocześnie zapewniamy jakość i czas dostawy, co pomaga nam uzyskać lepszą reputację na całym świecie.

Szczegóły kontaktu
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD

Osoba kontaktowa: Mr.

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)